Novi Sad - Podbara

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne sobe povezane sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nakon ulaska u stan, do glavnog prostora se do

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,800 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

89,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030462
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 89,600 €
  • Cena po m2 : 2800.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne sobe povezane sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nakon ulaska u stan, do glavnog prostora se dolazi penjanjem uz unutrašnje stepenice. Zgrada je održavana, a u dvorištu je obezbeđen parking za stanare. Lokacija pruža mirno okruženje Stan se prodaje polunamešten. Za više informacija i dogovor oko gledanja, pozovite: 062 548930 Šifra: 1030462 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174). For sale: Functional one-and-a-half-room apartment, 32m², located on the 5th floor of a building with an elevator, built in 2008. The apartment consists of a bright living room connected to the kitchen, a bedroom, and a bathroom. After entering the apartment, the main living area is accessed by going up interior stairs. The building is well-maintained, and parking for residents is available in the courtyard. The location offers a peaceful environment. The apartment is sold partially furnished. For more information and to arrange a viewing, please call: +38162548930 Code: 1030462 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

83,690 €

Detelinara-Izuzetan Jednosoban stan 25m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 1.0
  • 3,348 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Avijacija

82,400 €

Novi Sad-Avijaticarsko NaseljeNadogradnja sedmog sprata u zgradama od fasadne cigle,Neimar gradnje.U samo 33 k…

  • Soba: 1.5
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Grbavica

93,000 €

JEDNOIPOSOBAN NA TOP LOKACIJI - GRBAVICA ID#11886…

  • Soba: 1.5
  • 3,000 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Avijacija

81,500 €

• Soba: 0.5
  • 2,810 €/m2
  • 29 m2