Novi Sad - Detelinara

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupatilo i stepenište, koje je prirodno osvetljeno krovnim prozorom, dok se na spratu nalazi spavaća sob

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,360 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031457
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2360.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupatilo i stepenište, koje je prirodno osvetljeno krovnim prozorom, dok se na spratu nalazi spavaća soba i wc. Stan je dvorišno orijentisan, a u neposrednoj blizini se nalazi Bulevar Evrope, kao i stambeni kompleks sa svim sadržajima za moderan način života. Kontakt: 062205251 Sifra: 1031457 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 A two-bedroom duplex apartment in Nova Detelinara. The first level features a living room with a dining area, a separate kitchen with natural ventilation, a terrace, a bathroom, and a staircase naturally lit by a roof window. The upper level consists of a bedroom and a WC. The apartment is oriented toward the courtyard, and is located in close proximity to Bulevar Evrope, as well as a residential complex offering all amenities for modern living. Contact: 062205251 Code: 1031457 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174 Двухкомнатный дуплекс на Новой Детеляни. На первом уровне находятся гостиная с обеденной зоной, отдельная кухня с естественной вентиляцией, терраса, ванная комната и лестница, которая естественно освещена мансардным окном. На верхнем уровне расположены спальня и туалет. Квартира ориентирована во двор и расположена в непосредственной близости от Булевара Европы, а также жилого комплекса со всеми удобствами для современного образа жизни. Контакт: 062205251 Код: 1031457 Агентство недвижимости Moj Dom, Нови-Сад, Рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

115,000 €

Prodaja stana-Novi Sad, Bulevar kralja Petra*Dvosoban, Uknjižen ID#10076…

  • Soba: 1.5
  • 2,875 €/m2
  • 40 m2

* Zlatibor - Širi centar *

113,700 €

* Zlatibor - Širi centar *…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

117,150 €

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

110,690 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 2.5
  • 2,214 €/m2
  • 50 m2