Novi Sad - Centar

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sadrzi 57 kvadrata. 0601351784 Sifra: 1030998 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) Commerci

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,807 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030998
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 1807.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/1

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sadrzi 57 kvadrata. 0601351784 Sifra: 1030998 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) Commercial space for sale, currently used and equipped as an apartment. It is located in the city center. Suitable for everyday living or business activities. Total area: 57 m². Phone: +381 60 135 1784 Listing ID: 1030998 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174) Продается коммерческое помещение, которое используется и оборудовано как квартира. Расположено в центре города. Подходит как для повседневного проживания, так и для ведения бизнеса. Площадь: 57 м². Телефон: +381 60 135 1784 Код предложения: 1030998 (Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

105,900 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,583 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Telep

97,400 €

Novi Sad, Telep. GARSONJERA - NOVO - USELJIVO DO KRAJA GODINE. Garsonjera se nalazi u novoj zgradi, useljivoj do kraja 2025.godine. Pozicionirana je n…

  • Soba: 0.5
  • 3,142 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Stan na prodaju – obod Grbavice Na prodaju je potpuno nov stan površine 36 m², smešten na obodu Grbavice. Stan ima odvojenu sobu, funkcionalnog …

  • Soba: 1.5
  • 2,661 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2