Novi Sad - Detelinara

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Novoj Detelinari. U blizini se nalazi pijaca, vrtić, mnogobrojni marketi, kao i restorani i kafići, a do Železničke stanice ima 10 minuta hoda. Sam stan ima hodnik sa velikim ugradnim plakarom, iz kog se pr

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,552 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

103,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031552
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 103,000 €
  • Cena po m2 : 3551.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/6

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Novoj Detelinari. U blizini se nalazi pijaca, vrtić, mnogobrojni marketi, kao i restorani i kafići, a do Železničke stanice ima 10 minuta hoda. Sam stan ima hodnik sa velikim ugradnim plakarom, iz kog se pristupa u kupatilo ili prostranu dnevnu sobu, koja ima odvojenu kuhinju sa prirodnom ventilacijom i osvetljenjem. Kontakt: 062205251 Sifra: 1031552 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174 A one-bedroom apartment located in an excellent area of Nova Detelinara. Nearby are a market, kindergarten, numerous grocery stores, as well as restaurants and cafés, while the Railway Station is just a 10-minute walk away. The apartment features an entrance hall with a large built-in wardrobe, from which there is access to the bathroom and a spacious living room. The living room includes a separate kitchen with natural ventilation and natural light. Contact: 062205251 Code: 1031552 Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. no. 174 Однокомнатная квартира на отличной локации в районе Новая Детелинора. В непосредственной близости находятся рынок, детский сад, многочисленные магазины, а также рестораны и кафе. До Железнодорожного вокзала — около 10 минут пешком. Квартира состоит из прихожей с большим встроенным шкафом, из которой есть выход в санузел и просторную гостиную. В гостиной расположена отдельная кухня с естественной вентиляцией и естественным освещением. Контакт: 062205251 Код: 1031552 Агентство недвижимости Moj Dom, Нови-Сад, Рег. № 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

109,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,038 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

TELEP-JEDNOIPOSOBAN-36M2-MOŽE KREDIT ZA MLADE ID#11151…

  • Soba: 1.5
  • 2,778 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2