Novi Sad - Grbavica

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni boravak, kupatilo i dve sobe. Moze se iskoristiti i kao poslovni prostor. 0601351784 Šifra ponude: 103

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

90,640 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031424
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 90,640 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/3

Prodaje se stan na Grbavici 44m2 na jako dobroj i atraktivnoj lokaciji. Stan se vodi kao garaza i nalazi se u suterenu nove zgrade. Sadrzi dnevni boravak, kupatilo i dve sobe. Moze se iskoristiti i kao poslovni prostor. 0601351784 Šifra ponude: 1031424 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) An apartment for sale in Grbavica, 44 m², located in a very good and attractive area. The property is registered as a garage and is situated in the basement of a new building. It consists of a living room, a bathroom, and two rooms. It can also be used as office or business space. Contact: 0601351784 Offer code: 1031424 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174) Продаётся квартира на Грбавице, площадью 44 м², на очень хорошей и привлекательной локации. Объект зарегистрирован как гараж и расположен в цокольном этаже нового здания. Состоит из гостиной, ванной комнаты и двух комнат. Может использоваться также как офисное или коммерческое помещение. Контакт: 0601351784 Код предложения: 1031424 (Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

89,600 €

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

89,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara. KOMPLET NAMEŠTENA GARSONJERA SA PODSTANAROM! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje sa liftom na 4/6 spratu. U sklopu zgra…

  • Soba: 0.5
  • 3,560 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Telep

89,500 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 0.5
  • 2,712 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

95,172 €

PRODAJA DVORIŠNOG UKNJIŽENOG STANA SA GALERIJOM ID#9876…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je prijatan i funkcionalan jednosoban stan od 28 m², smešten u mirnom delu grada. Prostor je dobro organizovan, a velika terasa dodatno dop…

  • Soba: 1.0
  • 2,943 €/m2
  • 28 m2