Novi Sad - Salajka

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan. Odlicna kupovina za ljude koji zele mir i komfor. Postoji mogucnost kupovine garaznog mesta. Kon

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,330 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

240,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031407
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 240,000 €
  • Cena po m2 : 2330.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/5

Prodaje se odlicno sredjen stan na Salajci, 103m2. Stan je dobro rasporedjen sa svim elementima neophodnim za zivotm. Prostran, svetao i funkcionalan. Odlicna kupovina za ljude koji zele mir i komfor. Postoji mogucnost kupovine garaznog mesta. Kontakt: 0601351784 Šifra ponude: 1031407 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) An excellently maintained apartment for sale in Salajka, 103 m². The apartment has a well-organized layout with all the elements necessary for comfortable living. Spacious, bright, and functional. An excellent purchase for those seeking peace and comfort. There is a possibility to purchase a garage parking space. Contact: 0601351784 Offer code: 1031407 (Moj Dom Nekretnine, Novi Sad, Reg. No. 174) Продается отлично обустроенная квартира в районе Салайка, площадью 103 м². Квартира имеет удачную планировку и все необходимые элементы для комфортной жизни. Просторная, светлая и функциональная. Отличный вариант для тех, кто ценит тишину и комфорт. Существует возможность приобретения гаражного места. Контакт: 0601351784 Код предложения: 1031407 (Moj Dom Nekretnine, Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Vrhunski stan ID#4976…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

240,000 €

U samom jezgru Novog Sada, u prestižnoj Radničkoj ulici u okviru Starog grada, predstavljamo salonski stan koji na …

  • Soba: 3.0
  • 2,857 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

238,000 €

Prodaje se stan od 68m2 , uknjižen ID#11791…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Salajka

247,200 €

Prostran Duplex stan u potkrovlju — veliki terasa + prelep pogled, Salajka…

  • Soba: 3.0
  • 3,341 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2