Novi Sad - Železnička stanica

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zgradi bez lifta, moguće prenameniti u jednoiposoban. Trenutno je u toku promena imaoca prava

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031609
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Železnička stanica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 5/6

Srpski: Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zgradi bez lifta, moguće prenameniti u jednoiposoban. Trenutno je u toku promena imaoca prava u katastru, tako da za sad nije moguća kreditna kupovina. Šifra: 1031609 Pozovite!!! 0638822439 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) English: We are selling a one-bedroom apartment located on the upgraded 5th floor of a six-story older residential building, opposite Lidl near the Railway Station. The apartment requires full renovation and is situated in a building without an elevator. There is a possibility of converting it into a one-and-a-half-bedroom apartment. The change of rights holder in the land registry is currently in progress, therefore mortgage purchase is not possible at this time. Code: 1031609 Call us!!! +381 63 882 2439 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174) Русский: Продается однокомнатная квартира на надстроенном 5-м этаже шестиэтажного дома старой постройки, напротив Lidl, рядом с железнодорожной станцией. Квартира под капитальный ремонт, дом без лифта. Возможна перепланировка в полуторакомнатную квартиру. В настоящее время идет процесс смены правообладателя в кадастре, поэтому покупка в кредит пока невозможна. Код: 1031609 Звоните!!! +381 63 882 2439 (Агентство недвижимости «Moj Dom», Нови-Сад, рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

82,400 €

NOVI SAD.KLISA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

73,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJKE.JENOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.0
  • 2,371 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

83,840 €

Petrovaradin, Garsonjera 32m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,620 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Podbara

89,600 €

Na prodaju funkcionalan jednoiposoban stan od 32m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom, izgrađene 2008. godine. Stan se sastoji od svetle dnevne…

  • Soba: 1.5
  • 2,800 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2