Novi Sad - Grbavica

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 103102

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,274 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

144,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031024
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 144,050 €
  • Cena po m2 : 3273.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 1031024 Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction at a prime location in Grbavica. Well-designed apartments in a building of high construction quality, for which the developer is well-known. Various layouts available, with elevator, parking, garage… Code: 1031024 Call now! 0638822439 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174) Русский: Продаём отличные квартиры в строящемся доме на отличной локации в районе Грбавица. Продуманные планировки в доме высокого уровня качества строительства, по которому застройщик хорошо известен. Доступны разные структуры, лифт, парковка, гараж… Код: 1031024 Звоните!!! 0638822439 Moj Dom недвижимость, Нови Сад (Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

141,700 €

Podbara, Novi Sad, 1.5-soban stan, 43 m², 5/5 sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,295 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Futog

138,400 €

* Futog - Urbana vila *…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,800 €

Novi Sad, Sajam, dvosoban sa nameštajem …

  • Soba: 2.0
  • 2,531 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

139,500 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 41 m2