Novi Sad - Grbavica

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 103100

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,508 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

161,350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031006
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 161,350 €
  • Cena po m2 : 3507.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 1031006 Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction at a prime location in Grbavica. Well-designed apartments in a building of high construction quality, for which the developer is well-known. Various layouts available, with elevator, parking, garage… Code: 1031006 Call now! 0638822439 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174) Русский: Продаём отличные квартиры в строящемся доме на отличной локации в районе Грбавица. Продуманные планировки в доме высокого уровня качества строительства, по которому застройщик хорошо известен. Доступны разные структуры, лифт, парковка, гараж… Код: 1031006 Звоните!!! 0638822439 Moj Dom недвижимость, Нови Сад (Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2