Novi Sad - Grbavica

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 103100

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,490 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

164,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031004
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 164,050 €
  • Cena po m2 : 3490.43 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/3

Srpski: Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje, po kom je investitor poznat, različite strukture, lift, parking, garaža... Šifra: 1031004 Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) English: We are selling excellent apartments under construction at a prime location in Grbavica. Well-designed apartments in a building of high construction quality, for which the developer is well-known. Various layouts available, with elevator, parking, garage… Code: 1031004 Call now! 0638822439 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174) Русский: Продаём отличные квартиры в строящемся доме на отличной локации в районе Грбавица. Продуманные планировки в доме высокого уровня качества строительства, по которому застройщик хорошо известен. Доступны разные структуры, лифт, парковка, гараж… Код: 1031004 Звоните!!! 0638822439 Moj Dom недвижимость, Нови Сад (Рег. № 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Prodaje se komforan i svetao dvoiposoban stan od 57 m² na odličnoj lokaciji, 6. sprat u zgradi sa liftom (bez stepenika na ulazu). Stan se sastoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,711 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Grbavica

164,800 €

Novi SadRetka nekretnina u prodaji u jednoj od najtrazenijih ulica na Grbavici,Puskinova ulica.Zgrada je renom…

  • Soba: 2.5
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

169,950 €

Dvosoban salonski stan u pešačkoj zoni, uknjižen, 51m2 ID#9338…

  • Soba: 2.0
  • 3,332 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,537 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2