Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,953 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

127,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031513
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 127,000 €
  • Cena po m2 : 2953.49 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031513 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

132,666 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

132,870 €

Na prodaju odličan dvosoban stan površine 40 m² na Detelinari, smešten na 2. spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene pre 8 godina. Nekretnina …

  • Soba: 2.0
  • 3,322 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

125,660 €

Jednoiposoban stan 44m2 u novogradnji …

  • Soba: 1.5
  • 2,856 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u…

  • Soba: 0.5
  • 4,084 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

118,450 €

Novo Naselje - Jednoiposoban stan po odličnoj ceni, omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 46 m2