Novi Sad - Telep

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetali?

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,022 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

111,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031512
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 111,800 €
  • Cena po m2 : 3021.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/3

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predstavlja savršen spoj urbanog života i potpune praktičnosti, sa neposrednom blizinom Limana, šetališta, škola, marketa, kafića i svih sadržaja potrebnih za udoban svakodnevni život. Stan se gradi u kvalitetnom objektu proverenog i dugogodišnjeg investitora, poznatog po izuzetnoj gradnji, funkcionalnim rasporedima i modernim materijalima. Idealna je prilika kako za život, tako i za investiciju. Dinamika plaćanja – maksimalna fleksibilnost Kupovina je moguća kroz jasno definisane i vrlo pogodnosti fazno plaćanje: 30% prilikom potpisivanja predugovora 30% kada zgrada dostigne 50% izgrađenosti 30% kada je objekat na 75% završenosti 10% pri primopredaji i uručenju ključeva Kupci ostvaruju i mogućnost povraćaja PDV-a, što dodatno povećava isplativost ulaganja. Ovo je odlična šansa da obezbedite svoj novi dom ili pouzdanu investiciju u brzo rastućem delu grada. Za sve dodatne informacije i termine rezervacije, pozovite – rado ćemo vam pružiti sve detalje. Kontakt - 063446559, 063304062 Šifra - 1031512 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

118,450 €

Prodaja stana- Stari Grad- Novi Sad ID#9568…

  • Soba: 1.5
  • 2,961 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Klisa

113,300 €

Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvori…

  • Soba: 3.0
  • 1,596 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar

108,150 €

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje …

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih

106,600 €

45m2 - Ekskluzivni kompleks urbanih vila | Veternička rampa, Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2