Novi Sad - Centar

Novi Sad - Centar Oglasavamo prodaju fantasticnog dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična prilika za poslovni prostor, kancelarije. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Šif

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,348 €/m2
  • Površina: 136 m2
PRODAJA

319,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031237
  • Površina : 136 m2
  • Cena : 319,300 €
  • Cena po m2 : 2347.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

Novi Sad - Centar Oglasavamo prodaju fantasticnog dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična prilika za poslovni prostor, kancelarije. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031237 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Novi Sad – City Center We are advertising the sale of a fantastic duplex apartment located in the very heart of the city, with a total area of 136 m², on the 3rd floor. The apartment has a five-room layout and represents an excellent opportunity for use as office or business space. For more information, please call: Contact – 063446559 Code – 1031237 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

310,000 €

Novi Sad, Bulevar Top lokacija. Komforan noviji četvorosoban stan u jednoj etaži , bez ulaganja .Stan se u katastru vo…

  • Soba: 4.0
  • 2,313 €/m2
  • 134 m2

Novi Sad Sajmište

319,350 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,639 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad - Centar Oglasavamo prodaju fantasticnog dupleksa u strogom centru grada od 136m2, na III spratu. Stan je strukturno petosoban, odlična pril…

  • Soba: 5.0
  • 2,348 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Centar

321,360 €

Novi Sad, Centar. Sjajan, pravi četvorosoban, komforan stan u centru grada, u neposrednoj blizini Matice Srpske, pe?…

  • Soba: 4.0
  • 3,090 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Grbavica

320,550 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,374 €/m2
  • 95 m2