Novi Sad - Bulevar

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i prodaje se namešten. Stan je uknjižen, 39m2, i moguća je kupovina putem kredita. Za sve dodatne

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,301 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031150
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 3301.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 13/18

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i prodaje se namešten. Stan je uknjižen, 39m2, i moguća je kupovina putem kredita. Za sve dodatne informacije pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031150 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) Novi Sad – Bulevar Oslobođenja For sale: a one-bedroom apartment on Bulevar Oslobođenja, offering a phenomenal panoramic view of the entire city. The apartment is registered, has 39 m², and can be purchased through a housing loan. For all additional information, please call. Contact: 063446559 Ref. No.: 1031150 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. No. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

129,730 €

Veternik-Četvorosoban Dupleks 65 m2 u Mirnom kraju-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,996 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

129,780 €

Dvosoban stan 43m², Nova Detelinara, terasa, lift…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

119,000 €

Novi Sad - Socijalno Prodajemo lep jednoiposoban stan na svega par minuta hoda od centra grada. Prodaje se delimicno namesten. Sifra - 1032049 Kontakt…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2