Novi Sad - Detelinara

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje kompletno namešten, a budući vlasnik ima mogućnost da odmah preuzme stan sa postojećim zakupcem, što o

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,560 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

89,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031059
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 89,000 €
  • Cena po m2 : 3560.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/5

Na prodaju – Garsonjera na Novoj Detelinari, Hadži Ruvimova, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 25 m². Stan se prodaje kompletno namešten, a budući vlasnik ima mogućnost da odmah preuzme stan sa postojećim zakupcem, što ovu nekretninu čini idealnom investicijom za siguran povrat kapitala i pasivan prihod. Zgrada je održavana i poseduje dvorište sa obezbeđenim parking mestima za stanare, što dodatno doprinosi komforu života. Blizina marketa, autobuske stanice, restorana i svih potrebnih sadržaja za kvalitetan život. Odlična povezanost sa centrom grada i drugim delovima Novog Sada. Za sve informacije i obilazak nekretnine pozovite. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031059 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) For Sale – Studio Apartment in Nova Detelinara, Hadži Ruvimova Street, Novi Sad A functional studio apartment of 25 m² is for sale. The apartment is sold fully furnished, and the future owner has the opportunity to immediately take over the property with the existing tenant, making this an ideal investment for secure capital return and passive income. The building is well-maintained and features a courtyard with secured parking spaces for residents, providing additional comfort. Excellent location – close to supermarkets, bus stops, restaurants, and all essential amenities for quality living. Great connectivity to the city center and other parts of Novi Sad. For more information and property viewings, please call: Contact: 063446559 Code: 1031059 Moj Dom Real Estate, Novi Sad (Reg. no. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

94,825 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,495 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

93,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,800 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,145 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

97,000 €

Prodaja jednoisposobnog stana-Adice 31m2, Namešten ID#12010…

  • Soba: 1.5
  • 3,129 €/m2
  • 31 m2