Novi Sad - Adice

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan na toj etaži, a zgrada ima svega pet stanova. Iza zgrade se nalazi dvorište za stanare kao i gara?

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 1,746 €/m2
  • Površina: 118 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1029154
  • Površina : 118 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1745.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 2/2

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan na toj etaži, a zgrada ima svega pet stanova. Iza zgrade se nalazi dvorište za stanare kao i garaža od 18,5m2 koja se takođe prodaje po dogovoru. Stan se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, vešernice koja može biti još jedna dodatna soba, kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase sa lepim pogledom na Frušku goru. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 1029154 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

203,530 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Bulevar, 71m2. Trosoban stan. …

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

200,850 €

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stamben…

  • Soba: 4.0
  • 1,545 €/m2
  • 130 m2

Novi Sad Telep

202,000 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 4.0
  • 2,322 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2