Novi Sad - Adice

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku za vas. Useljiv već u septembru, ovaj stan od 43m2 nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u novog

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,163 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

93,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030691
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 93,000 €
  • Cena po m2 : 2162.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Ukoliko tražite savršen spoj praktičnosti, ekonomičnosti i kvaliteta gradnje – ovaj jednoiposoban stan u izgradnji predstavlja idealnu priliku za vas. Useljiv već u septembru, ovaj stan od 43m2 nalazi se na prvom spratu stambene zgrade u novogradnji na samom početku Adica, na granici sa Telepom. Lokacija je pažljivo birana – u neposrednoj blizini nasipa i budućeg planiranog parka, idealna je za ljubitelje prirode i rekreacije, dok istovremeno omogućava brz pristup gradskim sadržajima. Bilo da tražite svoj prvi dom, pametnu investiciju ili stan za izdavanje, ova nekretnina pruža odličan odnos cene i kvaliteta, uz mogućnost useljenja januar/februar 2026 god. Za više informacija kontaktirajte nas: 063304062, 063446559 Šifra oglasa: 1030690 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Temerin Temerin

87,600 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN…

  • Soba: 2.0
  • 1,390 €/m2
  • 63 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

91,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,785 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

99,819 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 36.97m2, 99819 eur ID#11167…

  • Soba: 1.5
  • 2,698 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Kej

89,700 €

Garsonjera na Keju – jedinstven pogled na Tvrđavu i Dunav Na prodaju je uknjižena garsonjera od 19 m², smeštena na 5. spratu zgrade (bez lift…

  • Soba: 0.5
  • 4,721 €/m2
  • 19 m2

Novi Sad Veternk

92,180 €

Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,248 €/m2
  • 41 m2