Novi Sad - Centar

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 24 m2
PRODAJA

84,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031681
  • Površina : 24 m2
  • Cena : 84,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/1

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

76,200 €

NOVI SAD. ADICE. JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. …

  • Soba: 1.5
  • 2,721 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Sremska Kamenica Institut

85,490 €

Sremska Kamenica-Uknjižen Dvorišni stan 83 m2 za Renoviranje blizu Dunava-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,030 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Adice

87,550 €

Prodaje se nov stan na Adicama – uknjiženo, useljivo odmah, parking uključen!…

  • Soba: 2.0
  • 3,019 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

87,550 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 25 m², 3/5 sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,502 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

84,000 €

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru u prizemlju u dvorištu zgrade površine 24m2 kompletno renovirano kontakt 0603088993 Va…

  • Soba: 0.5
  • 3,500 €/m2
  • 24 m2