Novi Sad - Centar

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renoviranou kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 22 m2
PRODAJA

77,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031682
  • Površina : 22 m2
  • Cena : 77,000 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/1

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

72,000 €

Renovirana garsonjera na Novom Naselju …

  • Soba: 1.0
  • 3,130 €/m2
  • 23 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

81,370 €

Petrovaradin, 28m2, namešten!!! …

  • Soba: 0.5
  • 2,906 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

JEDNOSOBAN STAN NA PRODAJU SATELIT ID#9270…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

82,750 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,183 €/m2
  • 26 m2