Novi Sad - Telep

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu zgrade u kojem se takođe nalazi i biciklana. Stan je uknji

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,750 €/m2
  • Površina: 28 m2
PRODAJA

77,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028792
  • Površina : 28 m2
  • Cena : 77,000 €
  • Cena po m2 : 2750.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/3

Prodaje se dvoiposoban stan na Telepu u blizini Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Uknjižen je na 28m2, ali u stvarnosti ima 46m2. U cenu je uključeno i parking mesto u dvorištu zgrade u kojem se takođe nalazi i biciklana. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika. Vredi pogledati. Moguć dogovor. Kontakt telefon: 0603088993, 021523193 Šifra nekretnine - 1028792 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) English: A two-and-a-half-room apartment is for sale in Telep, near Patriarch Pavle Boulevard and Europe Boulevard. It is registered as 28m², but in reality, it has 46m². The price includes a parking space in the building's courtyard, which also has a bicycle storage area. The apartment is fully registered in the owner's name. Worth seeing. Negotiation possible. Contact phone: 0603088993, 021523193 Advertisement code: 1028792 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Registration No. 174) Russian: Продается двухсполовинная квартира на Телепе, рядом с Бульваром Патриарха Павла и Бульваром Европы. Зарегистрирована как 28м², но в реальности имеет 46м². В цену включено парковочное место во дворе здания, где также есть место для велосипедов. Квартира полностью зарегистрирована на имя владельца. Стоит посмотреть. Возможен торг. Контактный телефон: 0603088993, 021523193 Код объявления: 1028792 (Моя недвижимость, Нови Сад, Рег. номер 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

85,500 €

Novi Sad-Centar    Prodaje se stan u jednoj od najatraktivnijih lokacija,kako za zivot tako i za posao.Stan…

  • Soba: 0.5
  • 3,717 €/m2
  • 23 m2

Sremska Kamenica Ledinci

86,800 €

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922…

  • Soba: 2.0
  • 1,400 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Avijacija

76,100 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.GARSONJERA. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,819 €/m2
  • 27 m2