Novi Sad - Adice

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanj

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,806 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

65,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1028530
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 65,000 €
  • Cena po m2 : 1805.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/2

Dvosoban stan na Adicama, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje dvosoban stan na Adicama , u neposrednoj blizini nasipa i Telepa, površine 36m2, na drugom spratu stambene zgrade. Stan je koncipiran tako da je pogodan kako za život para ili za izdavanje. Uknjižen je 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite nas: 0603088993 Šifra agencije: 1028530 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br.174) Two-bedroom apartment in Adice, Novi Sad The agency Moj Dom is selling a two-bedroom apartment in Adice, in close proximity to the embankment and Telep, with an area of 36m², on the second floor of a residential building. The apartment is designed to be suitable for both a couple's living or for renting. It is registered 1/1 in the owner's name. For more information, call us: 0603088993 Agency code: 1028530 (Moj Dom Real Estate, Novi Sad, Reg.no.174) Двухкомнатная квартира в Адицах, Нови Сад Агентство "Мой Дом" продает двухкомнатную квартиру в Адицах, в непосредственной близости от дамбы и Телепа, площадью 36м², на втором этаже жилого дома. Квартира спроектирована так, чтобы быть подходящей как для проживания пары, так и для сдачи в аренду. Зарегистрирована 1/1 на владельца. Для получения дополнительной информации звоните нам: 0603088993 Код агентства: 1028530 (Мой Дом недвижимость, Нови Сад, Рег. №174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

56,650 €

Garsonjera sa galerijom u srcu Novog Sada – Zmaj Jovina…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Adice

72,000 €

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj ud…

  • Soba: 1.5
  • 2,483 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Adice

65,300 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,765 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

62,830 €

Novi Sad-AdiceJednosoban stan sa parking mestom uknjizen kao garaza(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 1.5
  • 2,417 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

• Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2