Novi Sad - Sajmište

Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da nijednog gosta ne ostavi ravnodušnim. Na visokom je prizemlju sa zatvorenom terasom, koja gle

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1030864
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/3

Srpski: Prodajemo kompletno namešten renoviran stan kod Betanije. Stan je savršeno koncipiran za izdavanje, u njemu je sve novo, stilski uklopljeno da nijednog gosta ne ostavi ravnodušnim. Na visokom je prizemlju sa zatvorenom terasom, koja gleda na cvetnu baštu u dvorištu zgrade, tako da je mir, tišina i maksimalan u žitak zagarantovan. Uknjižen 1/1 i bez tereta, odmah useljiv. Šifra: 1030864 Pozovite!!! 0638822439 Agencija Moj Dom, reg. broj 174 English: We are selling a fully furnished, renovated apartment near Betanija. The apartment is perfectly designed for rental – everything inside is brand new and stylishly coordinated to leave no guest indifferent. It is located on a high ground floor with an enclosed terrace overlooking a blooming garden in the building’s courtyard, guaranteeing peace, quiet, and maximum comfort. Legally registered 1/1, without encumbrances, and move-in ready. Ref. no: 1030864 Call now! 0638822439 Moj Dom Real Estate Agency, Reg. no. 174‚ Русский: Продаётся полностью меблированная и отремонтированная квартира рядом с Бетанией. Квартира идеально подходит для сдачи в аренду — всё внутри новое, стильно оформлено и никого не оставит равнодушным. Расположена на высоком первом этаже, с застеклённой террасой, выходящей на цветущий сад во дворе дома — тишина, покой и полный комфорт гарантированы. Квартира зарегистрирована 1/1, без обременений, готова к немедленному заселению. Код: 1030864 Звоните!!! 0638822439 Агентство недвижимости Moj Dom, рег. номер 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

129,000 €

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

126,590 €

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,110 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2