Novi Sad - Novo Naselje

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Novom Naselju, jednoj od najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan ima odvojen

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,679 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031691
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 3678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Jednoiposoban stan u novogradnji – Novo Naselje Prodaje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan površine 42 m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Novom Naselju, jednoj od najtraženijih lokacija za život u Novom Sadu. Stan ima odvojenu spavaću sobu, komforan dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Raspored je izuzetno praktičan, bez suvišnih kvadrata, što prostoru daje osećaj prostranosti i komfora. Zgrada je savremene gradnje, sa kvalitetnim materijalima i urednim zajedničkim prostorima. Stan je idealan kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje, s obzirom na odličnu lokaciju i strukturu. Blizina svih neophodnih sadržaja – škola, vrtića, prodavnica, gradskog prevoza i zelenih površina – čini ovaj stan odličnim izborom za moderan gradski život. Cena: 154.500 € Kontakt 062548930 Sifra oglasa: 1031691 Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg br.174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

147,290 €

Novi Sad-Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 55m2, 113300 eur ID#1418…

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

149,865 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 55.00m2 ID#10504…

  • Soba: 2.5
  • 2,725 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

154,500 €

63m2 Bulevar oslobođenja -Železnička ID#5444…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2