Novi Sad - Novo Naselje

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najtraženijih i najorganizovanijih četvrti Novog Nasel

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,490 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

194,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1031334
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 194,200 €
  • Cena po m2 : 2489.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Na prodaju – prostran trosoban stan na Novom Naselju, stvarne površine 78,56 m² Prodaje se komforan trosoban stan smešten na trećem spratu kvalitetne zgrade od fasadne cigle, u jednoj od najtraženijih i najorganizovanijih četvrti Novog Naselja. Iako je uknjižen na 73 m², stan u prirodi ima 78,56 m², što dodatno doprinosi osećaju prostranosti i komfora. Stan odiše toplinom i svetlošću, sa lepo uređenim dnevnim boravkom koji čini centralni deo doma, dok dve spavaće sobe omogućavaju mir i privatnost. Kuhinja je funkcionalna, uz pripadajuću ostavu koja pruža dodatni prostor za odlaganje. Kupatilo je opremljeno i održavano, a dodatni odvojeni WC povećava praktičnost u svakodnevnom životu. Poseban kvalitet stana su dve terase koje pružaju prijatan prostor za odmor i boravak na otvorenom. Nekretnina se prodaje nameštena i ne zahteva veća ulaganja, što je čini idealnim izborom za porodice, parove ili kupce koji žele da se odmah usele u sređen i održavan prostor. Zgrada je stabilne, kvalitetne gradnje, sa odličnom izolacijom i mirnim okruženjem. Kao dodatnu prednost, stanari imaju pristup tavanu i zajedničkoj biciklarni, što dodatno poboljšava funkcionalnost i organizaciju prostora. Ovaj stan predstavlja savršen spoj praktičnosti, komfora i kvalitetne lokacije, idealan za sve koji žele pouzdanu nekretninu u jednom od najpoželjnijih delova grada. Kontakt - 063446559 Šifra - 1031334 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

195,700 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,416 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar

185,400 €

Novi Sad,Bulevar,komforan dupleks stan ,prostran svetao i održavan.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 4.5
  • 2,318 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

195,700 €

Novogradnja, stanovi od 0.5 do 4.0 – odlična lokacija…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

195,700 €

Na prodaju dvoiposoban stan – Nova Detelinara …

  • Soba: 2.5
  • 3,156 €/m2
  • 62 m2