-

Novi Sad, Detelinara, kompletno opremljena garsonjera sa zakupcem

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,692 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

96,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3554
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 96,000 €
  • Cena po m2 : 3692.31 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/5

Prodaje se kompletno opremljena garsonjera na odlicnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu i prostranu terasu. Stan je prostran i svetao sa novim namestajem. U stanu je takodje zakupac kog bi novi vlasnik mogao preuzeti. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Futog

99,800 €

Futog-Lep Trosoban stan 51 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

90,500 €

HITNO! Garsonjera 30 m² – Bulevar oslobođenja, odlična za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,017 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

105,100 €

• Soba: 1.5
  • 2,563 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

105,620 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,779 €/m2
  • 38 m2