Novi Sad - Liman 3

Prodaje se izuzetno atraktivan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 3. Stan se nala

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,543 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

450,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000451
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 450,000 €
  • Cena po m2 : 3543.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se izuzetno atraktivan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 3. Stan se nalazi na prvom spratu i predstavlja luksuznu nekretninu vrednu pažnje i gledanja.

Strukturu stana čine tri komforne spavaće sobe, veliki i svetao dnevni boravak povezan sa prelepom, prostranom kuhinjom, dva moderno opremljena kupatila, ostava, kao i dve terase koje dodatno doprinose komforu i funkcionalnosti prostora. Grejanje je po potrošnji, što omogućava potpunu kontrolu troškova.

Stan je pažljivo projektovan, sa naglaskom na kvalitet materijala, komfor i savremeni stil života. Idealna nekretnina za porodično stanovanje, ali i kao dugoročna investicija.

Agencijska usluga je uključena u cenu

Lav 2020 nekretnine
Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

453,200 €

Atraktivan penthouse!…

  • Soba: 5.0
  • 2,069 €/m2
  • 219 m2

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

443,000 €

Luksuzan renoviran dupleks na odličnoj lokaciji – Danila Kiša, 122 m²…

  • Soba: 4.0
  • 3,631 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Grbavica

446,630 €

Novi Sad, Grbavica - Penthouse stan + garaža 60 m2 - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 146 m2