Novi Sad - Detelinara

Prodaje se nova, moderno i kvalitetno opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika, iznad restoran

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,692 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

96,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000452
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 96,000 €
  • Cena po m2 : 3692.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/0

Prodaje se nova, moderno i kvalitetno opremljena garsonjera na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika, iznad restorana Canzona. Stan je površine 26 m² i kompletno je tek opremljen, bez ikakvih dodatnih ulaganja.

Nekretnina se prodaje sa stanarom u dugoročnom zakupu, što je čini idealnom prilikom za investiciju i siguran mesečni prihod. Prostor je funkcionalno organizovan, sa savremenim nameštajem i tehnikom, spreman za dalje korišćenje bez dodatnih troškova.

Uknjiženo, uredna dokumentacija.

Agencijska usluga je uključena u cenu

Lav 2020 nekretnine
Kontakt: Ivana 063 7445 379

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajmište

93,500 €

• Soba: 0.5
  • 3,224 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

105,000 €

Dvosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

103,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,590 €/m2
  • 40 m2