Novi Sad - Detelinara

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,704 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

181,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1000450
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 181,500 €
  • Cena po m2 : 3704.08 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU

LUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAH

EKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM PROSTORIMA

LIČNI KAFE RESTORAN, BAZEN I  PARK NA KROVU ZGRADE ZA VLASNIKE PENTHAUSA NA ZADNJOJ ETAŽI

MERMERNA FASADA  SA UNUTRAŠNJIM ITALIJANSKIM ENTERIJEROM I EKSTERIJEROM

PAMETNA ZGRADA – PAMETNI STANOVI SA FUNKCIJAMA  PO VLASTITOM IZBORU KUPCA

SERVIS ZA PRANJE VOZILA , TERETANA I SPA CENTAR BIĆE NA USLUZI BUDUĆIM VLASNICIMA STANOVA. 

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 3

180,000 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 55kv na jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u između Limana 3 i Limana 4. St…

  • Soba: 2.0
  • 3,273 €/m2
  • 55 m2

Cara Dušana 64m² – kompletno re

187,870 €

Cara Dušana 64m² – kompletno renoviran, svetao dvosoban stan sa prelepim dnevnim boravkom…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

180,440 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 66 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,734 €/m2
  • 66 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

185,400 €

Prodajemo potpuno namešten porodični stan u zgradi dve godine staroj na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu! Ovaj stan poseduje svetlu dnevnu sobu…

  • Soba: 3.5
  • 2,540 €/m2
  • 73 m2