Novi Sad - Liman 3

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,543 €/m2
  • Površina: 127 m2
PRODAJA

450,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3553
  • Površina : 127 m2
  • Cena : 450,000 €
  • Cena po m2 : 3543.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se prelep i svetao, kompletno opremljen stan na odlicnoj lokaciji. Stan poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, masina za sudje. Stan poseduje tri komforne spavace sobe, dve terase, ogromnu open space dnevnu sobu sa kuhinjom i dvorisno je orijentisan. Stan takodje poseduje dva kupatila, kao i ostavu. Stan je odlicnog rasporeda, svetao i na dobroj poziciji. Kontakt tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

442,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,630 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Liman 3

457,320 €

Novi Sad, Liman 3 - porodični stan 148m2…

  • Soba: 5.0
  • 3,090 €/m2
  • 148 m2

Novi Sad Telep

453,200 €

Atraktivan penthouse!…

  • Soba: 5.0
  • 2,069 €/m2
  • 219 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Prodaje se izuzetno atraktivan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 3. Stan se nala…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Prodaje se prelep stan u komplexu T

449,900 €

Prodaje se prelep stan u komplexu The One. Prostran stan, prepun svetlosti i komfora. Bez ikakvih ulaganja. …

  • Soba: 4.0
  • 4,017 €/m2
  • 112 m2

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2