Novi Sad - Detelinara

Odličan Uknjižen stan...

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,935 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

60,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22309
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 60,000 €
  • Cena po m2 : 1935.48 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/1

U dvorištu zgrade uknjižen stan. Centralno grejanje. Poseban ulaz.. prodaje se sa nameštajem komplet. Informacije na broj telefona: 065 3858 888. www.status-nekretnine.com A57-22309 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRDENIKA POD RED. BR.182

SLIČNE NEKRETNINE

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSK

56,650 €

PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA, SAM CENTAR, prelepa mirna ulica, puna zelenila. Par minuta od EDUCONS FAK…

  • Soba: 0.5
  • 2,833 €/m2
  • 20 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Detelinara

61,800 €

Garsonjera na Detelinari, Novi Sad, 20 m², 5. sprat…

  • Soba: 0.5
  • 3,090 €/m2
  • 20 m2

Odlična investicija! Garsonjera sa

66,850 €

Odlična investicija! Garsonjera sa sopstvenim dvorištem — Telep…

  • Soba: 1.0
  • 2,907 €/m2
  • 23 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

64,400 €

Novi Sad-PetrovaradinJednosoban stan,uknjizen kao garaza sa parking mestom u dvoristu.Rokn zavrsetka radova je…

  • Soba: 0.5
  • 2,576 €/m2
  • 25 m2