Novi Sad - Bulevar Evrope

Perfekcija na Bulevaru Evrope – Dvosoban stan sa velikom terasom

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,670 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3816
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2670.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

Prodaje se prelep, kompletno renoviran dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Stan odiše funkcionalnošću i stilom, idealan kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi na V spratu zgrade sa liftom i ima ukupnu površinu od 54 m². Grejanje je na gas, što obezbeđuje značajno niže režijske troškove. Opremljen je klimom i internet priključkom. Struktura stana je dvosobna – kuhinja je spojena sa dnevnim boravkom, a po potrebi se vrlo lako može pregraditi. Posebna prednost stana je velika, prelepa terasa sa otvorenim i lepim pogledom, idealna za uživanje tokom cele godine. Stan se prodaje sa kuhinjom, bez nameštaja. Postoji mogućnost kupovine kompletnog nameštaja uz doplatu. Cena: 144.200 € (u cenu je uračunata agencijska provizija) Za više informacija pozvati: 063663641 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

143,376 €

Novi Sad, Telep - Odlični stanovi u izgradnji - dvoiposoban, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,472 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

135,000 €

Prodaje se odličan dvosoban stan na prvom spratu - Jerneja Kopitara…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

136,750 €

• Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Sajmište

145,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,031 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2