Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,374 €/m2
  • Površina: 102 m2
PRODAJA

242,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058931
  • Površina : 102 m2
  • Cena : 242,100 €
  • Cena po m2 : 2373.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklopu dnevnog boravka,jedna manja ostava,plus terasa sa izlazom iz kuhinje,gornji deo jedna velika soba ,krovni prozori,plus dve manje spavaće sobe i kupatilo,dolazi obzir i zamena za stan oko 50m,postoji parking u dvorištu,ko pre stane, ,postoji mogućnost kupovine garaze od 27 m2,ali nije uslovljena kupovina .Stan  istočno orijentisan i gleda na dvorište   (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

234,700 €

NOVI SAD.SALAJKA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,215 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD- Centar, 96m2, 247200 e ID#8524…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

NOVI SAD.SAJAM,ČETVOROSOBAN STAN. UKNJIŽENO 81m2.KORISNE POVRŠINE 110 m2.KOMPLETNO NAMEŠTEN KAO NA SLIKAMA.CENTRALNO…

  • Soba: 4.0
  • 2,182 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2