Novi Sad - Futog

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 524 m2
PRODAJA

53,970 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3803
  • Površina : 524 m2
  • Cena : 53,970 €
  • Cena po m2 : 103.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Na prodaju je građevinski plac površine 524m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 21 m i dubinom od 25m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje objekta i lepo organizovano dvorište. Plac je građevinsko zemljište, u vlasništvu 1/1, bez ikakvih tereta. Dostupna je kompletna infrastruktura – voda, struja, gas i kanalizacija, što omogućava brzu i jednostavnu realizaciju gradnje. Pristupni put je formiran, a asfaltacija je planirana, što dodatno doprinosi vrednosti ove lokacije. Lokacija je mirna i pogodna za porodični život, a ujedno dobro povezana sa svim sadržajima Futoga i Novog Sada, što ovaj plac čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Cena: 53970€ (u cenu je uključena agencijska provizija) Izuzetna ponuda i jedan od najpovoljnijih građevinskih placeva u Futogu sa kompletnom infrastrukturom. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

59,000 €

Sremski Karlovci-Fantastičan osunčan plac 7025 m2 za Vinograd i sa pogledom-065/385 8880…

  • 8 €/m2
  • 7025 m2

Beočin Beočin

57,400 €

Rakovac-Povoljno Odličan Građevinski Plac 928 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • 62 €/m2
  • 928 m2

Sremski Karlovci Centar

51,500 €

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je …

  • 102 €/m2
  • 505 m2

Novi Sad Futog

46,200 €

Nudimo vam super investiciono zmljište u Futogu na potezu ka Bačkom Petrovcu. Parcela koja se nalazi u građevinskoj industrijskoj zoni u neposredno…

  • 21 €/m2
  • 2244 m2

Beočin Beočin

54,000 €

Banoštor-Uknjižen Plac 893 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • 60 €/m2
  • 893 m2

Sremska Kamenica Popovica

56,650 €

Popovica-Lep Građevinski plac 826 m2 u Budžaku-065/385 8880…

  • 69 €/m2
  • 826 m2