Novi Sad - Futog

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 103 €/m2
  • Površina: 670 m2
PRODAJA

69,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3802
  • Površina : 670 m2
  • Cena : 69,000 €
  • Cena po m2 : 102.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Na prodaju je građevinski plac površine 670m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 42 m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje objekta i lepo organizovano dvorište. Plac je građevinsko zemljište, u vlasništvu 1/1, bez ikakvih tereta. Dostupna je kompletna infrastruktura – voda, struja, gas i kanalizacija, što omogućava brzu i jednostavnu realizaciju gradnje. Pristupni put je formiran, a asfaltacija je planirana, što dodatno doprinosi vrednosti ove lokacije. Lokacija je mirna i pogodna za porodični život, a ujedno dobro povezana sa svim sadržajima Futoga i Novog Sada, što ovaj plac čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Cena: 69000€ (u cenu je uključena agencijska provizija) Izuzetna ponuda i jedan od najpovoljnijih građevinskih placeva u Futogu sa kompletnom infrastrukturom. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

70,850 €

Novi Sad,Petrovaradin, Uknjižena 2 placa kao gradsko građevinsko zemljište.Dozvoljena individualna gradnja pr sprat p…

  • 72 €/m2
  • 983 m2

Irig Irig

59,740 €

Prelep plac na Fruškoj gori, pored manastira Novo Hopovo. 1381m2. …

  • 43 €/m2
  • 1381 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

75,000 €

Novi Sad, Alibegovac, odlican plac na Alibegovcu…

  • 101 €/m2
  • 744 m2

Novi Sad Futog

70,350 €

Novi Futog-Lep Građevinski Plac 683 m2 na pogodnoj Lokaciji-065/385 8880…

  • 103 €/m2
  • 683 m2

Novi Sad Futog

61,800 €

Dva građevinska placa - Futog…

  • 110 €/m2
  • 563 m2

Novi Sad Begeč

59,800 €

Begeč-Uknjižen Lep Plac od 800 m2 sa Ruševnom kućom od 26 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880…

  • 75 €/m2
  • 800 m2