Novi Sad - Futog

Najpovoljniji građevinski plac u mirnom delu Futoga – kompletna infrastruktura

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 82 €/m2
  • Površina: 683 m2
PRODAJA

56,280 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3808
  • Površina : 683 m2
  • Cena : 56,280 €
  • Cena po m2 : 82.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

Na prodaju je građevinski plac površine 683 m², smešten u mirnom i perspektivnom delu Futoga, idealnom za izgradnju porodične kuće ili kvalitetnog stambenog objekta. Parcela pravilnog oblika, sa frontom od 16 m i dubinom od 43m, pruža odlične mogućnosti za funkcionalno projektovanje objekta i lepo organizovano dvorište. Plac je građevinsko zemljište, u vlasništvu 1/1, bez ikakvih tereta. Dostupna je kompletna infrastruktura – voda, struja, gas i kanalizacija, što omogućava brzu i jednostavnu realizaciju gradnje. Pristupni put je formiran, a asfaltacija je planirana, što dodatno doprinosi vrednosti ove lokacije. Lokacija je mirna i pogodna za porodični život, a ujedno dobro povezana sa svim sadržajima Futoga i Novog Sada, što ovaj plac čini odličnim izborom kako za stanovanje, tako i za investiciju. Cena: 56280€ (u cenu je uključena agencijska provizija) Izuzetna ponuda i jedan od najpovoljnijih građevinskih placeva u Futogu sa kompletnom infrastrukturom. Za više informacija pozvati: 063663944 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Institut

59,990 €

Paragovo-Lep Plac 906 m2 sa predivnim Pogledom- 065/385 8880…

  • 66 €/m2
  • 906 m2

Beočin Rakovac

46,350 €

Prodaje se vikend plac u naselju Dumbovo, opština Beočin, 1500m2. Pored placa prolazi struja, voda, gas.Graniči se sa nacionalnim parkom Fruška go…

  • 31 €/m2
  • 1500 m2

Novi Sad Futog

57,000 €

Futog-Osunčan Građevinski Plac 570 m2 pored Dunava-065/385 8880…

  • 100 €/m2
  • 570 m2

Sremski Karlovci Centar

51,500 €

Sremski Karlovci. ODLIČAN RAVAN PLAC SA POGLEDOM NA DUNAV! Plac se nalazi na asfaltnom putu, na kom postoji mogućnost svih priključaka. Idealan je …

  • 102 €/m2
  • 505 m2

Novi Sad Futog

61,350 €

U Futogu, u građevinskoj zoni, nudimo nekoliko atraktivnih parcela idealnih za izgradnju porodičnih kuća, vila ili stambenih objekata sa više jedi…

  • 103 €/m2
  • 596 m2

Irig Vrdnik

56,650 €

Vrdnik - Plac površine 889 m2 …

  • 64 €/m2
  • 889 m2