Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanovanje (svi sadržaji potrebni u neposrednoj blizini - škole, vrtići, restorani, parkovi, igraonice,

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,523 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019290
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 3522.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

Novi Sad, Novo Naselje. NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SA ZAKUPCEM - TOP PONUDA! Vrlo atraktivan stambeni kompleks i idealno mesto za stanovanje (svi sadržaji potrebni u neposrednoj blizini - škole, vrtići, restorani, parkovi, igraonice, prodavnice...). Stan se nalazi u novijoj zgradi na 4/5 spratu sa liftom, dvorišno je orijentisan i prodaje se kompletno namešten NOVIM NAMEŠTAJEM! Površine je 44m2, svaki kvadrat je odlično iskorišćen i sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i savršene terase za uživanje. Grejanje je centralno gradsko sa ugrađenim kalorimetrima - po utrošku! Ceo nameštaj je nov, uključen je u cenu - kao i sudomašina, veš mašina i svi mali kućni aparati. U stanu se već nalazi PODSTANAR koji je spreman da ostane ako kupcu to odgovara - zakupnina na mesečnom nivou iznosi 500e. IDEALNA INVESTICIJA - UKNJIŽENO 1/1 Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

151,000 €

Nov trosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 3.0
  • 2,323 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

155,740 €

Četvorosoban porodični stan na Alibegovcu …

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,801 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Liman 3

150,000 €

Prodaje se stan 2.5: NOVI SAD- Liman III, 65.00m2 ID#8540…

  • Soba: 2.5
  • 2,308 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2