Novi Sad - Veternk

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se man

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,854 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

64,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1057172
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 64,900 €
  • Cena po m2 : 1854.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/2

Novi Sad, Veternik, na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za komforan i udoban život, prodaje se manji funkcionalan jednoiposoban stan sa terasom . Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem kredita  (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

71,000 €

Podbara, 29m2. Jednoiposoban. …

  • Soba: 1.5
  • 2,448 €/m2
  • 29 m2

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Sve

63,900 €

KOPAONIK.JENOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,061 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

66,950 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,762 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

68,600 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. JEDNOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,854 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

74,200 €

Na prodaju garsonjera u Telepskoj dolini – Adice, Novi Sad Prodaje se moderna i funkcionalna garsonjera od 31m² u novogradnji na 2. spratu. Stan s…

  • Soba: 0.5
  • 2,394 €/m2
  • 31 m2