Novi Sad - Detelinara

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

113,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3414
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 113,300 €
  • Cena po m2 : 2266.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se funkcionalan i svetao dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Novoj Detelinari, svega 50 metara od Bulevara Evrope, a opet u mirnoj, tihoj ulici. Uknjižen 1/1, kupovina direktno od vlasnika. GLAVNE PREDNOSTI NEKRETNINE Dvostrani dupleks sa odvojenim celinama Gornji nivo poseduje: – spavaću sobu, – toalet, – prostor za plakare. Donji nivo čine: – kuhinja, – kupatilo, – trpezarija sa dnevnim boravkom, – terasa, – dodatni prostor za plakare. Odlična pozicija u zgradi – 3/3 sprat Stan ima kosine (ukupno 53 m² pod kosinama), lepo je osvetljen i dvorišno orijentisan, što pruža mir i privatnost. Parking mesto uključeno u cenu! Zgrada poseduje privatni parking u dvorištu, što je izuzetna retkost u ovom delu grada. O ZGRADI – Godina izgradnje: 2008. – Centralno grejanje – Podrum – Lođa – Mirno i uredno dvorište STAN JE POTREBNO RENOVIRATI Idealna prilika za kupce koji žele da prostor urede potpuno po svom ukusu — odličan raspored daje mnogo mogućnosti. LOKACIJA – SVE NA DOHVAT RUKE – 50 m od Bulevara Evrope – U mirnoj ulici bez buke – Brz pristup prevozu, prodavnicama, školama, vrtićima i svim važnim sadržajima HITNA PRODAJA! Dupleks sa parking mestom, odličnim rasporedom i potencijalom — vredi pogledati uživo. Cena: 113300€ ( u cenu uračunata agencijska provizija od 3%) Za više informacija pozvati: 063635443 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine.rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Salajka

112,130 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,803 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Centar

114,580 €

Jednoiposoban stan 36 m², Centar, Novi Sad, 4. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,183 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

113,520 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,769 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2