Novi Sad - Novo Naselje

Novi Sad, Park Novi, kompletno opremljen jednoiposoban stan-bez ulaganja

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,523 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

155,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3548
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 155,000 €
  • Cena po m2 : 3522.73 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 4/7

Prodaje se odlican i kompletno opremljen jednoiposoban stan u novom komplexu Park Novi. Sta je veoma lepo i potpuno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, masina za sudje, a takodje poseduje lepu terasu. Nekretnina bez ulaganja-odlicna prilika. U stanu je trenutno zakupac sto takodje moze biti odlicna opcija za investiciju. Kontatk tel. 0646586099

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

147,850 €

Prodaja- Dvosobni, Centar* 45m2* Povrat PDV-a ID#9946…

  • Soba: 2.0
  • 3,286 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2