Novi Sad - Podbara

Novi Sad, Podbara, odmah useljiv i uknjizen dvosoban stan od 41m2 dvorišno orijentisan idealan za život  Stan je

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,963 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

121,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1058914
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 121,500 €
  • Cena po m2 : 2963.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Novi Sad, Podbara, odmah useljiv i uknjizen dvosoban stan od 41m2 dvorišno orijentisan idealan za život  Stan je prazan,uknjižen,mgućnost kupovine pitem kredita.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Rotkvarija

129,800 €

TOP LOKACIJA – RENOVIRAN STAN BEZ ULAGANJA, ZATVORENA TERASA, PARKING!…

  • Soba: 2.0
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

124,726 €

Na prodaju dvosoban stan – 42,52 m², Novi Sad…

  • Soba: 2.0
  • 2,933 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2