Novi Sad - Adice

Adice-Kamenjar-Useljiv Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 u Prizemlju-kupovina za Gotovinu-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 1,515 €/m2
  • Površina: 34 m2
PRODAJA

51,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22307
  • Površina : 34 m2
  • Cena : 51,500 €
  • Cena po m2 : 1514.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana...Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2 u Galeriji...Ističemo kvalitetnu ugradnju,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata...grejanje ja na struju preko Klima... Kupovina je za Gotovinu...Stan se prodaje Namešten i Odmah je Useljiv... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22307 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.

59,300 €

NOVI SAD.FUTOG. JEDNOIPOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 1,521 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Veternk

47,586 €

Odličan manji jednoiposoban stan u Veterniku …

  • Soba: 1.5
  • 1,700 €/m2
  • 28 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

56,000 €

Petrovaradin-Jednoiposoban stan 32 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,750 €/m2
  • 32 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2