Novi Sad - Centar

ODLIČAN SALONSKI TROSOBAN STAN 93M2 KOD IZVRŠNOG VEĆA, U SAMOM CENTRU GRADA

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,880 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

267,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22277
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 267,800 €
  • Cena po m2 : 2879.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se odličan, renoviran, salonski trosoban stan 93m2 u samom centru grada, kod Izvršnog veća, blizu Keja, Spensa.... 3. sprat, nije poslednji. Lift trenutno nema, ali će biti postavljen, postoji projekat. Stan ima tri sobe, dva kupatila, veliku kuhinju i prostranu zastakljenu terasu. U stvarnosti može da funkcioniše kao dve stambene jedinice - jednosoban i dvosoban stan., Cena 267 800eu. Kontakt 065/385-8883

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

270,000 €

Nova zgrada. Garazno mesto je moguce kupiti po ceni od 30.000€. Stan se prodaje namesten.Kontakt: 062 7445 42Lav …

  • Soba: 3.5
  • 3,375 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

PROSTRAN TROSOBAN STAN NA LIMANU I – ODLIČNA LOKACIJA I FUNKCIONALAN RASPORED…

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Detelinara

267,800 €

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, na petom spratu. Prva etaža je površine 100m2, a druga površine 43m2. Stan čine na prvoj etaži predsoblje, k…

  • Soba: 4.0
  • 1,873 €/m2
  • 143 m2

Novi Sad Telep

258,200 €

Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaju se dva odlična 4.0 stana u urbanoj vili. Zgrada sa malim brojem veli…

  • Soba: 4.0
  • 2,436 €/m2
  • 106 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

277,330 €

Sremska Kamenica. 98m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,830 €/m2
  • 98 m2