Novi Sad - Detelinara

Petosoban porodični stan na Novoj detelinari , 120m2

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,717 €/m2
  • Površina: 120 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3776
  • Površina : 120 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 1716.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 3/3

U prilici smo da vam ponudimo pravi porodični stan u Novom Sadu koji se nalazi na Novoj Detelinari. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi novije gradnje, na trećem spratu koji je ujedno i poslednji. Stan je triplex i sastoji se od tri nivoa koji su spojeni stepenicama, pa više imate osećaj da ste u kući nego u stanu. Ima ukupno 120m2 i po strukturi je petosoban. Na prvom nivou nalazi se ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja, terasa i toalet. Na drugom nivou nalaze se dve spavaće sobe i kupatilo. Na trećem nivou nalaze se dve spavaće sobe i kupatilo. Vrlo lep i funkcionalan prostor koji je idealan i za život, ali i za investiciju. Ovaj prostor ne samo što je pogodan za porodicu nego i za izdavanje kao poslovni prostor, hostel ili neka vrsta privatnog smeštaja na kraći ili duži period. Ima tri mokra čvora, na svakom nivou po jedan. Prostor je vrlo lepo osvetljen i prijatan za boravak. Grejanje je centralno i stan ima toplu vodu. Nekretnina koju vredi pogledati. Uredna vlasnička dokumentacija, bez tereta i zabeležbi. Za ovaj stan je moguća i zamena za manji, uz doplatu od strane kupca. Cena stana je 206.000 EUR sa uračunatom agencijskom provizijom. Za više informacija i zakazivanje obilaska pozvati: +381 63 663254 *** Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708*** www. familynekretnine. rs Radnička 2a, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,800 €

Trosoban stan - na nekoliko minuta do Futoške pijace…

  • Soba: 3.0
  • 2,885 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

209,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 86 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 83 m2