Novi Sad - Banatić

Odmah useljiv stan kod železničke stanice, 60m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 60 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3778
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 6.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/7

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan za izdavanje u Novom Sadu, u blizini hotela "Novi Sad", autobuske i železničke stanice. Odlična lokacija omogućava mu povezanost sa svim delovima grada, a izolovan je od buke što ga čini idealnim za život. Nalazi se na prvom spratu u zgradi starije gradnje sa liftom i održavanim ulazom. Nedavno je renoviran i okrečen, a odmah je useljiv. Stan ima funkcionalan raspored, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, ostave, kupatila i terase. Stan obiluje dnevnom svetlošću, vrlo je prostran i prijatan za boravak. Ima 60m2 i kompletno je namešten i ima sve što je potrebno za život. Ima centralno grejanje. Izdaje se isključivo na duži vremenski period. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije. Agencijska provizija iznosi 50% od prve zakupnine (jednokratno) Za više informacija i zakazivanje obilaska pozvati: +381 655750160 Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

360 €

Izdaje se jednoiposoban stan kod Sajma. Mirna lokacija, okružena zelenilom i odlično povezana. U neposrednoj blizini je Betanija, Sajam, škole, sp…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Sajmište

320 €

Izdavanje-Jednosoban-28m2-Sajam ID#11256…

  • Soba: 1.0
  • 12 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Kać

450 €

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35…