Novi Sad - Veternk

Veternik- Novogradnja

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 92 m2
PRODAJA

189,520 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 19622
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 189,520 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/2

Odličan stan na I sp male zgrade. Veliki dnevni boravak i 3 sp.sobe, dva sanitarna čvora. Svaki stan ima svoje PM . Gradi fizičko lice, nije u sistemu PDV-a Zgrada sa samo 3 stana, veliko dvorište. Kontakt: www.status-nekretnine.com A57-19622 ili kontakt tel:065 38 58 888 Dančo lic. br. 322 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSRED. POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

188,400 €

LUKSUZAN DUPLEKS NA GRBAVICI – NOV, NAMEŠTEN, 2 TERASE, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 2.5
  • 3,193 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2