Novi Sad - Begeč

Begeč-Porodična kuća 137 na Glavnom putu za Novi Sad na Placu od 1000 m2-065/385 8880

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 977 €/m2
  • Površina: 137 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22299
  • Površina : 137 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 977.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Begeč
  • Broj soba : 2.0
  • Površina placa: 1094 m2

*Naša Preporuka*...Prodajemo u Begeču Porodičnu kuću 137 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji... kuća je starije gradnje nalazi se na Placu od 1000 m2 sa širinom fronta 24 x 41 metara... Idealno je za Firme,Predstavništva i Privredu.. Moguća zamena za stan...Cena Dogovor.. Poseduje svu Infrastrukturu... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22299 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Irig Irig

125,000 €

Prodajemo trosobnu vikend kuću površine 74m² u vikend zoni naselja Hopovo, na prostranom i ravnom placu od 2200m². Kuća je kvalitetno građena i …

  • Soba: 3.0
  • 1,689 €/m2
  • 74 m2

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

133,900 €

Bukovac- Kuća 250 m2 starije gradnje na Placu od 1750 m2 na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 536 €/m2
  • 250 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

140,000 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,120 €/m2
  • 125 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Bukovac

131,840 €

Novi Sad,Bukovac ,novogradnja,kuća na lepom mestu ,blizina izvora, postoji i garaža pored kuće od nekih 20m2.Kuća je…

  • Soba: 4.0
  • 1,256 €/m2
  • 105 m2

Temerin Temerin

139,050 €

TEMERIN, KUĆA …

  • Soba: 6.0
  • 1,324 €/m2
  • 105 m2