Novi Sad - Centar

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,338 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

173,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3752
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 173,000 €
  • Cena po m2 : 2337.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

Prodaje se stan u centru grada – kod Banovine Na prodaju stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u neposrednoj blizini Banovine i Izvršnog veća. Stan ukupne površine 74 m² (60 m² uknjiženo, dok je dodatnih 14 m² u procesu legalizacije i upisa u katastar). Nekretnina je ranije bila korišćena kao dva odvojena stana, te je fizički podeljena u dve celine. Stan poseduje dva kupatila i dve kuhinje, dok postoji jedan zajednički ulazni hodnik iz kojeg se pristupa u obe stambene jedinice. Ovakav raspored pruža izuzetnu fleksibilnost – pogodno kako za porodično stanovanje, tako i za investiciju, izdavanje ili kombinaciju stambeno-poslovnog prostora. Zgrada je starije gradnje, bez lifta, sa uređenim zajedničkim dvorištem koje koriste stanari. Stan zahteva kompletno renoviranje, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da prostor uredi u skladu sa sopstvenim potrebama i željama. Retka prilika za kupovinu nekretnine na vrhunskoj lokaciji u centru grada. Za više informacija pozvati: 063663254 Agencijska provizija 3% , uračunata u cenu Family Nekretnine doo, upisan u REG POSREDNIKA 1708 www. familynekretnine.rs Radnička 2, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

181,500 €

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADULUKSUZ OD KOJEG ZASTAJE DAHEKSLUZIVITET KOJI DO SADA NIJE VIDJEN NA OVIM …

  • Soba: 2.0
  • 3,704 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 3

174,500 €

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

167,200 €

Na prodaju kompletno namešten dvosoban stan – Grbavica, 56m², III sprat U ponudi agencije Lav 2020 Nekretnine nal…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

169,950 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA …

  • Soba: 3.0
  • 2,698 €/m2
  • 63 m2