Novi Sad - Futog

Novi Futog-Prazan Trosoban stan 70 m2 na spratu-Zakupnina 350e-potreban je Depozit-065/385 8880

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 5 €/m2
  • Površina: 70 m2
IZDAVANJE

350 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 20722
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 350 €
  • Cena po m2 : 5.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/1

*NAŠA PREPORUKA*...Izdajemo u Futogu Prazan Trosoban stan 70 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI...Stan se nalazi na Prvom spratu u kući sa posebnim ulazom,ulično je orijentisan ima Dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo,ostavu i Lepu Terasu...grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanja... STAN SE IZDAJE BEZ KUĆNIH LJUBIMACA I ODMAH JE USELJIV...potreban je Depozit... Mesečna Zakupnina iznosi 350e...Usluga Agencije iznosi 50 % od cene Zakupa-Jednokratno... više informacija na www.status-nekretnine.com A57-20722 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182) ili na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

500 €

Izdaje se dvosoban stan 48m2 na grbavici. Stan se nalazi na dobroj lokaciji. Prostran, svetao stan sa velikom dnevnom sobom, spavaca soba sa bracnim k…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

900 €

IZDAVANJE Stan 3.0: Novi Sad, Dr Svetislava Kasapinovića, 62m2, 900 eura ID#4877…

  • Soba: 3.0
  • 15 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

600 €

Dvosoban stan za izdavanje, Neimarova, 50m²+ GARAŽNO MESTO…

  • Soba: 2.0
  • 12 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

400 €

Prelep dvosoban stan na Grbavici…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

400 €

Izdavanje PRAZNOG stana - TROSOBAN ID#10536…

  • Soba: 3.0
  • 6 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

IZDAJEMO DVOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - DANILA KIŠA, 350 eur ID#6528…