Novi Sad - Satelit

Satelit-Uknjižen Namešten Jednosoban stan 29 m2 u Prizemlju-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,069 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

89,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22294
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 89,000 €
  • Cena po m2 : 3068.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: pr/0

Prodajemo na Satelitu Uknjižen Jednosoban stan 29 m2 na Odličnoj Lokaciji... Stan je Namešten nalazi se u Prizemlju zgrade Kompletno je Renoviran,nalazi se u blizini Satelitske Pijace... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22294 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

93,200 €

Kompletno opremljen stan, odlična lokacija!…

  • Soba: 0.5
  • 3,214 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Adice

96,200 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2