Novi Sad - Futog

Futog-Plac 730 m2 na Glavnom putu kod Poljoprivredne škole sa Halom-065/385 8880

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 198 €/m2
  • Površina: 732 m2
PRODAJA

145,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22297
  • Površina : 732 m2
  • Cena : 145,000 €
  • Cena po m2 : 198.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog

*Naša Preporuka*...Prodajemo u Futogu Plac 730 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji... na Placu se nalazi Poslovni i Ugostiteljski objekat i Hala od 125 m2... Širina fronta je 12 x 65 metara...Ispred se nalazi parking...Idealno je za Firme,Predstavništva i Privredu...Cena Dogovor.. Od Infrastrukture ima struju i gradsku kanalizaciju i izbušen Bunar od 35 metara a ostalo je pored Placa... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22297 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Zanoš

144,200 €

Predstavljamo vam građevinsku parcelu površine 1.652m² u atraktivnom delu Petrovaradina (Zanoš), udaljenu samo četiri minuta vožnje od glavnog p…

  • 87 €/m2
  • 1652 m2

Irig Vrdnik

154,500 €

Vrdnik-Fantastična Građevinska Parcela 3000 m2 na brdu sa Pogledom na Pavlovačko Jezero za Probrane-065/385 8880…

  • 52 €/m2
  • 3000 m2

Sremski Karlovci Centar

151,600 €

Sremski Karlovci-Velika Parcela 14715 m2(3820 m2+10900 m2)iz dve susedne parcele-065/385 8880…

  • 10 €/m2
  • 14715 m2

Na prodaju industrijska parcela 2.9

154,000 €

Na prodaju industrijska parcela 2.990 m² – Đurđevo…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Bocke

154,500 €

Na atraktivnoj lokaciji u Bockama, na uzvišenju s prelepim panoramskim pogledom na Novi Sad, u delu poznatom kao Mala Kamenica, prodaje se građevins…

  • 57 €/m2
  • 2694 m2

Sremska Kamenica Ledinci

154,500 €

Ledinci-Torine, 2504m2. …

  • 62 €/m2
  • 2504 m2